درباره ما

این مجموعه در سال 96 با هدف گسترش و بالا بردن آگاهی بیشتر متقاضیان و همچنین رویکرد بهتر شما شروع به کار کرده است این مجموعه محیطی را فراهم کرده تا همه ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور، با هر توان مالی، با هر سطح علمی می توانند به طور مساوی از خدمات در حوزه های تحصیلی و با صرف هزینه کم و زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره مند شوند

این مجموعه با به کارگیری آخرین متدهای فناوری اطلاعات زمینه ی یادگیری بیشتر را برای تک تک شرکت کنندگان در آزمون آنلاین فراهم کرده تا بهترین نتیجه را بگیرند. ارزشیابی یکی از ارکان مهم آموزش و یادگیری هست.

مجموعه آزمون آنلاین تمام تلاش خود را کرده تا دانش آموزان مقاطع مختلف، تیزهوشانی ها، المپیادی ها، کنکوری ها، دانشجویان پیام نور، متقاضیان کنکور ارشد، دکتری و حتی فنی و حرفه ای، علاقه مندان و متقاضیان استخدام و وکالت ،icdl وهمچنین افرادی که می خواهند گواهینامه رانندگی بگیرند بتوانند خود را قبل از آزمون اصلی سنجش و سپس در سرجلسه آزمون قرار بگیرند.

همچنین با توجه به درخواست دانش آموزان، اولیا، دبیران، مشاوران، آموزشگاه ها و مدارس و همچنین مؤسسات آموزشی علاوه بر برگزاری آزمون آنلاین در فروردین سال 98 دو قسمت دیگر نیز به این مجموعه اضافه گردید که به شرح ذیل می باشد:

1- پنل برگزاری آزمون

قابلیت برگزاری آزمون آنلاین و آفلاین

قابل استفاده برای دبیران، آموزشگاه ها، مدارس و همچنین مؤسسات آموزشی و غیر آموزشی مختلف

2- پنل برگزاری آزمون به همراه بانک سوال(آزمون ساز)

قابلیت برگزاری آزمون آنلاین و چاپی

قابل استفاده برای دانش آموزان، دبیران، آموزشگاه ها، مدارس و همچنین مشاوران مدارس

جهت استفاده از این مجموعه به راحتی می توان وارد سایت شد و با توجه به احتیاج در قسمت های مختلف و با کمترین هزینه و کمترین اتلاف وقت از امکانات سایت استفاده کنید. سوالات استفاده شده در این سامانه سوالاتی استاندارد می باشد که بتواند باعث موفقیت استفاده کنندگان باشد