سامانه آنلاین آزمون یار

بزرگترین ارائه دهنده خدمات آزمون آنلاین ویژه دانش آموزان، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس
سامانه آنلاین آزمون یار ارائه دهنده برتر خدمات در زمینه ساخت و برگزاری آزمون آنلاین
به همراه بانک سوالات تستی و تشریحی

بیشتر بدانیدرایگان ثبت نام کنید
Web App Interface
Info Block #1

خدمات سامانه آزمون آنلاین ویژه دانش آموزان

خدمات سامانه آزمون آنلاین ویژه دبیران و مشاوران

Info Block #2
Info Block #1

خدمات سامانه آزمون آنلاین ویژه مدارس

سایت برگزاری آزمون آنلاین راه اندازی کنید

ویژه دبیران، مشاوران، مدیران مدارس و موسسات آموزشی

با استفاده از خدمات جدید سامانه آنلاین آنلاین یار شما می‌توانید سایت برگزاری آزمون آنلاین راه اندازی کنید بدون اینکه دانشی از برنامه نویسی داشته باشید. تمامی نیازهای شما برای برگزاری آزمون آنلاین و چاپی و همچنین به اشتراک گذاری جزوه درسی و ... در این سیستم فراهم شده است. در کمتر از 5 دقیقه شما میتوانید سایت برگزاری آزمون آنلاین بر روی ساب دامنه Quiz24 و یا دامنه اختصاصی خود راه اندازی کنید و سپس شروع به کسب درآمد کنید.

بیشتر بدانید
YouTube Channel

ویژگی های سامانه آنلاین آزمون یارسامانه آزمون آنلاین بزرگترین ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه برگزاری آزمون آنلاین

قیمت پایین در کنار کیفیت بالا

به منظور استفاده بیشتر دانش آموزان، دبیران و مدارس در سراسر کشور از خدمات سامانه آنلاین آزمون یار تعرفه های خدمات آزمون ساز و بانک سوالات با نازلترین قیمت ارائه می شود.

امکان درآمدزایی

سایت کوئیز 24 جهت برگزاری آزمون آنلاین توسط دبیران، مشاوران، مدارس و آموزشگاه ها قابلیتی برای دریافت وجه به حساب شخصی قرار داده تا بتوانند در کنار برگزاری آزمون آنلاین از کاربران و داوطلبان خود بابت این خدمات هزینه دریافت کنند و درآمدزایی داشته باشند.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

به منظور آرامش بیشتر کاربران در بروز مشکلات احتمالی همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما هستند و هیچ سوالی بی پاسخ نمی ماند. تعهد ما ارائه پشتیبانی قوی در هر ساعت شبانه روز است تا تمامی خواسته های کاربران در اسرع وقت انجام پذیرد. جهت تماس با پشتیبانی می توانید

بانک سوالات تستی، تشریحی و درسنامه

بانک سوالات موجود در سایت کوئیز 24 برگرفته از بانک سوالات آزمون یار بوده که روزانه به روزرسانی شده و منطبق با آخرین تغیرات کتاب درسی می باشد. این سوالات از مقطع دبستان تا کنکور را تحت پوشش قرار می دهد و برای تمامی دروس هزاران سوال در اختیار شما قرار می گیرد.

بدون خرید بانک سوالات آزمون بسازید

یکی از ویژگی های منحصر بفرد سامانه آنلاین آزمون یار امکان استفاده از بانک سوالات بدون نیاز به خرید بسته های بانک سوالات است. این قابلیت در راستای خدمات بهتر به شما دبیران، مشاوران و مدیران مدارس است.

هدیه ویژه

دانش آموزان، دبیران، مشاوران و مدیران مدارس
برای اطمینان خاطر بیشتر شما همراهان سامانه آنلاین آزمون یار می توانید پس از ثبت نام بر روی سایت یک هفته از تمامی خدمات به صورت رایگان استفاده کنید.

برخی از مشتریان ما

ما را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید جدیدترین و بروزترین اخبار ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید