Service
Back-End Development

درآمدزایی ویژه، دبیران، مشاوران و مدارس

سامانه آنلاین آزمون یار به منظور درآمدزایی دبیران، مشاوران، مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور شرایطی فراهم آورده تا بتوانند از طریق برگزاری آزمون آنلاین تستی از دانش آموزان و مخاطبان خود کسب درآمد کنند به این صورت که پنل اختصاصی برگزاری آزمون آنلاین با نام و ظاهر دلخواه شما در اختیارتان قرار داده می شود و از این طریق می توانید از دانش آموزان خود آزمون آزمون برگزار کنید و بابت شرکت در آزمون وجه دریافت کنید که این وجه به حساب شخصی شما واریز می گردد.

تنها هزینه ای که شما بابت این سرویس به سایت کوئیز 24 پرداخت می کنید بابت هر بار آزمون برگزار شده از دانش آموزانتان است. ضمن اینکه امکان پیاده سازی این سیستم بر روی سایت شخصی شما وجود دارد.

ضمنا به منظور آشنایی بیشتر یک هفته کاملا رایگان می توانید از این خدمات استفاده کنید.

چگونه درآمدزایی کنیم؟هر آنچه در مورد درآمدزایی در سامانه آنلاین آزمون یار باید بدانید در ویدیو زیر آموزش داده شده است

مراحل درآمدزایی از برگزاری آزمون آنلاین

1
Gathering User Data

ثبت نام در سایت کوئیز 24

از طریق لینک لینک ثبت نام بعنوان دبیر، مشاور و یا مدیر مدرسه در سامانه آنلاین آزمون یار ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

2
Prototyping (Wireframes)

ساخت آزمون آنلاین

بر روی منو «مدیریت آزمون ها» در پنل خود کلیک نمایید. سپس بر روی دکمه «ساخت آزمون جدید» کلیک کنید و اولین آزمون آنلاین خود را بسازید.

3
Pixel-perfect UI Design

برگزاری آزمون آنلاین

لینک ثبت نام آزمون آنلاین را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهید تا پس از ثبت نام در تاریخ معین شده بتوانند در آزمون شرکت کنند.