Service
Back-End Development

آزمون های آنلاین هماهنگ کشوری

آزمون های هماهنگ کشوری به منظور آمادگی بیشتر دانش آموزان جهت حضور در امتحانات مدرسه و آمادگی برای کنکور سراسری برگزار می گردد. این آزمون ها به صورت یک هفته درمیان از 11 مهرماه طبق برنامه از پیش تعیین شده و موجود درسایت از دروس عمومی و تخصصی هر پایه برگزار می گردد. دانش آموزان پایه های ششم دبستان، هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم و نظام قدیم در هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی امکان حضور در این آزمون ها را دارند. ششم دبستان تا یازدهم در طی سال تحصیلی 99-98 تعداد 16 تاریخ آزمون تا 18 اردیبهشت شرکت می کنند اما دوازدهم و نظام قدیم هر کدام تعداد 20 تاریخ آزمون تا تاریخ 5 تیر شرکت می کنند.

دراین آزمون ها درس های سال های گذشته جهت تثبیت یادگیری مورد توجه قرار گرفته است وبرنامه آزمون آماده شده منطبق با برنامه پیشروی دروس در مدرسه وطبق برنامه استاندارد آموزش وپرورش می باشد برای شرکت در آزمون از روز پنجشنبه 8:00 صبح تا جمعه ساعت 21:00 می توانید در آزمون شرکت کنید و جمعه ساعت 22:00 کارنامه کشوری و پاسخنامه تشریحی بر روی سایت قرار می گیرد. سوالات توسط اساتید برتر تهران با الگوی سوالات استاندارد آموزش و پرورش و کنکور سراسری طرح می شود.

آزمون های آنلاین هماهنگ کشوری چیست؟هر آنچه در مورد آزمون های هماهنگ کشوری باید بدانید در ویدیو زیر قرار داده شده است

ویژگی هااین آزمون ها به صورت یک هفته در میان برگزار می شوند.

دانش آموزان کنکوری (نظام جدید و نظام قدیم)* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید

دانش آموزان متوسطه دوم (دهم و یازدهم)* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید

دانش آموزان متوسطه اول و دبستان (نهم و هشتم و هفتم و ششم)* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید