Service
Back-End Development

آزمون های آنلاین هماهنگ کشوری سال تحصیلی 1400-1399

آزمون های هماهنگ کشوری به منظور آمادگی بیشتر دانش آموزان جهت حضور در امتحانات مدرسه و آمادگی برای کنکور سراسری برگزار می گردد. این آزمون ها به صورت یک هفته درمیان از 24 مهرماه طبق برنامه از پیش تعیین شده و موجود درسایت از دروس عمومی و تخصصی هر پایه برگزار می گردد. دانش آموزان پایه های ششم دبستان، هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم در هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی امکان حضور در این آزمون ها را دارند. ششم دبستان تا یازدهم در طی سال تحصیلی 1400-1399 در 16 آزمون شرکت می کنند اما دوازدهم هر کدام در 19 آزمون شرکت می کنند.

در این آزمون ها درس های سال های گذشته جهت تثبیت یادگیری مورد توجه قرار گرفته است و برنامه آزمون آماده شده منطبق با برنامه پیشروی دروس در مدرسه و طبق برنامه استاندارد آموزش و پرورش می باشد برای شرکت در آزمون از روز پنجشنبه 8:00 صبح تا جمعه ساعت 21:00 می توانید در آزمون شرکت کنید و جمعه ساعت 22:00 کارنامه کشوری و پاسخنامه تشریحی بر روی سایت قرار می گیرد. سوالات توسط اساتید برتر تهران با الگوی سوالات استاندارد آموزش و پرورش و کنکور سراسری طرح می شود.

آزمون های آنلاین هماهنگ کشوری چیست؟هر آنچه در مورد آزمون های هماهنگ کشوری باید بدانید در ویدیو زیر قرار داده شده است

شرایط ویژه برای مدارس

مدارس، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی جهت شرکت دانش آموزان خود در آزمون های هماهنگ کشوری و بهره مندی از تخفیفات ویژه با شماره بخش فروش تماس حاصل فرمایید

تماس با ما
1جامعه آماری بالای شرکت کنندگان

با توجه به حضور دانش آموزان مختلف از سراسر کشور، آزمون های هماهنگ کشوری معیار خوبی برای سنجش دانش آموزان می باشد


2امکان برگزاری به صورت شناور

دانش آموزان می توانند در روزهای پنجشنبه و جمعه در آزمون ها شرکت کنند و جمعه ساعت 22:00 کارنامه خود را از سایت دریافت نمایند


3پاسخنامه تشریحی و کلیدی

دانش آموزان می توانند پس از آزمون و همزمان با دریافت کارنامه به پاسخنامه کلیدی و تشریحی دسترسی داشته باشند


4کارنامه کشوری

کارنامه آزمون های هماهنگ کشوری شامل تراز، رتبه در بین شرکت کنندگان، درصد تمامی دروس و وضعیت پاسخگویی به سوالات است. با توجه به جامعه آماری بالای شرکت کنندگان نتایج آزمون های هماهنگ کشوری می تواند سنجش درستی از رتبه و جایگاه دانش آموزان را در میان هم پایه های خود به او نشان دهد.


5برگزاری منظم

برنامه ای بودن این آزمون ها به دانش آموزان کمک می کند تا مطابق با برنامه آزمون ها درس بخوانند. نظم در مطالعه بخصوص در سال کنکور به دانش آموزان کنکوری کمک می کند تا تمامی مباحث کنکور را مطالعه کنند و در آزمون های آنلاین بطور منظم به صورت یک هفته در میان ارزیابی شوند.


6هماهنگ با بودجه بندی آموزش و پرورش

آزمون ها طبق بودجه بندی آموزش و پرورش پیشروی می کنند و دانش آموزان فرصت دارند تمامی مباحث هر آزمون را مطالعه کنند. تمامی دروس هر پایه در برنامه آزمون قرار داده شده تا دانش آموزان تست زنی برای تمامی دروس را در برنامه مطالعاتی هفتگی خود قرار دهند.


دانش آموزان کنکوری* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید

دانش آموزان متوسطه دوم (دهم و یازدهم)* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید

دانش آموزان متوسطه اول و دبستان (نهم و هشتم و هفتم و ششم)* برنامه آزمون ها را می توانید از کارت هر پایه آزمون انتخاب کنید