Service
Back-End Development

کلاس آنلاین با استفاده از اسکای روم

با استفاده از خدمات کلاس آنلاین سامانه آنلاین آزمون یار می توانید در هر نقطه جهان کلاس آنلاین، سمینار آموزشی آنلاین و یا وبینار آنلاین برگزار کنید. بدون محدودیت زمان و مکان با دانش آموزان و کاربران خود در ارتباط باشید. مشاوران و دبیران و مدارس می توانند از این خدمات برای برگزاری کلاس های مشاوره ای آنلاین، کلاس های خصوصی و ... استفاده کنند.

امکان راه اندازی سیستم کلاس کلاس آنلاین بر روی سایت اختصاصی (دامنه شخصی) شما امکان پذیر است.

ضمنا به منظور آشنایی بیشتر یک جلسه یک ساعته کاملا رایگان برگزار کنید

ویژگی های پنل کلاس آنلاین اسکای رومهر آنچه در مورد امکانات کلاس آنلاین باید بدانید در ویدیو زیر قرار داده شده است

امکانات پنل برگزاری کلاس آنلاین

ضبط کلاس آنلاین با استفاده از افزونه کروم

پلتفرم اسکای روم ضبط فیلم مانند دو پلتفرم ادوبی کانکت و بیگبلوباتن را ندارد ولی شما میتوانید با استفاده از افزونه کروم اقدام به ضبط نمایید و فیلم ضبط شده بر روی سیستم شما قرار میگیرد.

اشتراک گذاری فایل

در کلاس آنلاین شما می توانید فایل پاورپینت، PDF و ... با شرکت کنندگان به اشتراک بگذارید و از روی فایل به شرکت کنندگان در کلاس آنلاین توضیحات خود را ارائه کنید

وایت برد

پس از ورود به پنل کلاس آنلاین می توانید از قابلیت وایت برد هم استفاده کنید و با استفاده از قلم نوری بر روی وایت برد بنویسید و آموزش های لازم را به شرکت کنندگان ارائه دهید

اجازه گرفتن شرکت کنندگان

در صورتی که شرکت کننده میخواهد سوالی را از مدرس بپرسد میتواند روی علامت دست کلیک کند و مدرس لیست شرکت کنندگانی را که میخواهند سوال بپرسند و یا به سوالی پاسخ بدهند را مشاهده می کند و در زمان مناسب به آن ها فرصت پرسیدن سوال را میدهد.

ارتباط تصویری

شرکت کنندگان میتوانند در کلاس آنلاین تصویر مدرس را مشاهده کنند. همچنین این قابلیت هم وجود دارد که شرکت کنندگان در زمان پرسیدن سوال تصویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند

ارتباط شنیداری

در پنل کلاس آنلاین این امکان برای شرکت کنندگان وجود داره که صدای مدرس را بشنوند همچنین می توانند سوالات خود را در بصورت صوتی از مدرس بپرسند

تعرفه برگزاری کلاس آنلاین*امکان خرید بسته های کلاس آنلاین بصورت 3 ماهه و 6 ماهه و 9 ماهه و یکساله هم وجود دارد.امکان اجاره کلاس آنلاین بدون خرید بسته ماهیانه و به صورت ساعتی هم وجود دارد. تعرفه اجاره کلاس به ازای هر یک ساعت 15 هزار تومان است.

پنل برگزاری کلاس آنلاین

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image

بله شما می توانید پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود از منوی «کلاس مجازی» اقدام به ساخت اولین کلاس مجازی خود کنید و هدیه یک ساعت رایگان خود را دریافت کنید.

لینک ثبت نام

سامانه آنلاین آزمون یار به منظور درآمدزایی دبیران، مشاوران، مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور شرایطی فراهم آورده تا بتوانند از طریق برگزاری کلاس آنلاین از دانش آموزان و مخاطبان خود کسب درآمد کنند به این صورت که پنل اختصاصی برگزاری آزمون با نام و ظاهر دلخواه شما در اختیارتان قرار داده می شود و از این طریق می توانید برای دانش آموزان خود کلاس آنلاین برگزار کنید و بابت شرکت در کلاس آنلاین وجه دریافت کنید که این وجه به حساب شخصی شما واریز می گردد.

در حال حاضر هم میتوانید از بسته های نامحدود ماهانه استفاده کنید و یا به ازای هر دقیقه 150 تومان پرداخت کنید

هیچ محدودیتی در زمان برگزاری کلاس آنلاین وجود ندارد و شما در هر زمان میتوانید کلاس آنلاین خود را برگزار کنید

در حال حاضر سقف تعداد شرکت کنندگان به تعداد بسته برگزاری کلاس آنلاین شماست

پشتیبانی سایت

بله، شرکت در کلاس های آنلاین با استفاده از گوشی های موبایل و تبلت امکان پذیر است

CreateX Marketing

کلاس آنلاین رایگان هدیه بگیرید

سامانه آنلاین آزمون یار به جهت آشنایی بیش‌تر شما دبیران، مدیران مدارس و مشاوران و ... یک جلسه کلاس آنلاین یک ساعته به شما هدیه می دهد. جهت استفاده و برگزاری اولین کلاس آنلاین خود می توانید از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام کنید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید و هدیه خود را دریافت نمایید.

ثبت نام رایگان ورود به حساب کاربری